۱۳۹۹/۱۲/۱۱
تایر هانکوک بر روی خودرو آئودی RS Q8

کمپانی تولیدکننده لاستیک هانکـوک کره به عنـوان تامین کننده تجهیـزات اصلی خـودرو آئودی RS Q8 انتخـاب شد. این خودرو شاسی بلند و قدرتمند دارای موتـور 600 اسب بخـاری و تایـرها Ventus S1evo3 با سایز 295/40ZR22 ، با کد سرعت Y و تحمل بار 112 کیلوگرمی که فقط برای آئودی طراحی گردیده است، می باشد. کمپانی آئودی این امکان را برای مشتـریان خود فراهـم کرده است تا برای اطمینـان و ایمـنی بیشتـر در جاده های برفی و زمستـانی، تـایـر هانکوک Winter i*cept evo 2 زمستانی را با سایزهای 275/40R22 با کد سرعت V و تحمل بار 107 کیلوگرم (مناسب برای زنجیر چرخ) و 295/35R23 با کد سرعت W و تحمل بار 108 کیلوگرم سفـارش دهند.

هانکوک اعلام کرد: ما برای کمپانی آئودی، تغییراتی در ترکیبات و عملکرد لاستیک Ventus S1evo3 ایجاد کردیم.

با استفاده از ترکیبات منحصربفرد و رزین های طبیعی در آج لاستیک، به طور قابل توجهی مقاومت دیواره جانبی این تایر را افزایش و همچنین مقاومت غلطشی آن را در سرعت های بالا کاهش دادیم.

لاستیک Winter i*cept evo 2 نیز با طراحی آج نامتقارن عملکرد بهتر و دقیق تری، بخصوص در شرایط جاده ای خشک خواهد داشت. همچنین با افزایش شیار های روی لبه آج، عملکرد ترمزگیری و چسبندگی بسیار خوبی را در جاده های خیس، برفی و شیبدار نشان خواهد داد.